کد خبر: 3814732
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
گروه سیاست و اقتصاد ــ امام جمعه موقت شیراز با اشاره به تحریك‌های دشمنان برای ایجاد موج جنگ‌هراسی ‌میان مردم گفت: جنگ‌هراسی تأثیری در روحیه ملت ایران ندارد.

به گزارش ایكنا از فارس، حجت‌الاسلام محمدحسن مرادی، امام جمعه موقت شیراز، عصر دیروز، ٤ خردا‌دماه ‌در شورای اداری شهرستان شیراز با بیان اینكه جنگ‌هراسی تأثیری در روحیه ملت ایران ندارد، تأكید كرد: باید قدر رزمندگان به ویژه شهدای والامقام را در جنگ بدانیم.
وی با بیان اینکه هر متجاوزی دوران غرور، جنون و تسلیم و ذلت را سپری می‌كند، گفت: آزادسازی خرمشهر، غرور دشمن را شكست.
امام جمعه شهرك‌های غرب شیراز یادآور شد: به ازای هر صندلی كه مدیران ما بر آن تكیه زده‌اند ٧٣ شهید تقدیم اسلام و انقلاب شده است.
مرادی با بیان اینكه با جنگ نیمه تركیبی روبه‌رو هستیم، گفت: جنگ نظامی نخواهیم داشت، چرا که هر كشوری كه موشك با برد ٣٠٠ كیلومتر داشته باشد، آمریكا جرات حمله به آن را ندارد.
وی همچنین به وجه تمایز روز قدس امسال نسبت به سال‌های دیگر هم اشاره و دلیل این تمایز را قرارگیری اسرائیل در موضع ضعف دانست و گفت: باید این ضعف رژیم صهیونیستی را یك فرصت دانست.
امام جمعه موقت شیراز در ادامه یكی از معضلات جدی امروز كشور را بیكاری جوانان دانست و گفت: ٤٢ درصد از جوانان تحصیلكرده ایرانی بیكار هستند كه باید برای این معضل فكری اندیشیده شود.
وی همچنین به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره كرد و خواستار راه‌اندازی اتاق فكری برای كمك به تحقق این بیانیه از سوی فرمانداری شیراز شد.
انتهای پيام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: