کد خبر: 3814685
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۲
در فارس؛
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مرحله استانی آزمون معارفی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف در تاریخ ۲۰ تیرماه در فارس برگزار می‌شود.

سیدامیرعباس جلالی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس، در گفت‌وگو با ایكنا از فارس، از اعلام زمان برگزاری آزمون معارفی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف خبر داد و گفت: مرحله استانی این آزمون در روز پنج‌شنبه، 20 تیرماه امسال برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینكه این آزمون رأس ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد، محل برگزاری این آزمون را سالن امام رضا(ع) حرم مطهر حضرت سیدعلاءالدین حسین‌بن موسی‌الكاظم(ع) شیراز اعلام كرد.
جلالی یادآور شد: مرحله شهرستانی این آزمون در اسفندماه سال گذشته همزمان با آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن كریم برگزار شده بود كه برگزیدگان آن به مرحله استانی راه پیدا كردند.
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس همچنین گفت: مرحله كشوری آزمون معارفی نیز همزمان با مرحله كشوری رشته‌های آوایی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف برگزار خواهد شد.
وی در ادامه به رشته‌های آوایی این دوره از مسابقات اشاره كرد و افزود: مهلت ثبت‌نام در رشته‌های آوایی در مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن اوقاف تا پایان ماه مبارك رمضان تمدید شده است و به یاری خدا بعد از آن مسابقات برگزار خواهد شد كه تاریخ دقیق برگزاری آن نیز اعلام می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: