کد خبر: 3814154
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
گروه فرهنگی ـ رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شیراز با تأکید بر اینکه مترو جای بسیاری برای انجام کارهای فرهنگی دارد، گفت: قطعا برپایی نمایشگاه‌های ادواری در حوزه فرهنگ می‌‎تواند ما را در رسیدن به اهدافمان یاری کند.

برپایی نمایشگاه‌های فرهنگی در ایستگاه‌‎های مترو شیراز توسعه می‌یابد

به گزارش ایکنا از فارس، حسن مرادی، رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شیراز امروز، 2 خردادماه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه «رمضانیه» که در ایستگاه مترو میدان نمازی برگزار شد، گفت: از ابتدایی که مترو را راه‌اندازی کردیم اعتقاد داشتیم که نباید صرفا به مترو به عنوان یک وسیله حمل و نقل و ترافیکی در سطح شهر نگاه کرد بلکه مترو ظرفیت کار فرهنگی بسیار زیادی دارد.
وی افزود: مترو هم در جهت توسعه فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی و هم حل بسیاری از معضلات اجتماعی می‌تواند کمک کند چرا که ریشه بسیاری از مشکلات را باید در مقوله فرهنگ پیدا کنیم.
مرادی با یادآوری اینکه طی ماه‌های اخیر جلسات متعددی با مدیران ارشاد و معاونت فرهنگی شهرداری جهت برپایی این نمایشگاه برگزار کردیم، گفت: قطعا برپایی نمایشگاه‌های ادواری در حوزه فرهنگ می‌تواند ما را در رسیدن به اهدافمان یاری کند.
رئیس سازمان حمل و نقل ریلی شیراز با تأکید بر اینکه حتماً این نمایشگاه و کارهای فرهنگی را در مترو به مرور توسعه خواهیم داد، گفت: مترو جای بسیاری برای انجام کارهای فرهنگی دارد.
وی استفاده از صفحه نمایش‌های داخل قطارهای شهری را برای انجام فعالیت‌های فرهنگی از جمله اقدامات این سازمان در آینده برشمرد و گفت: همچنین فضاهایی در قطارها برای نصب پوستر و اعلامیه دیده شده است و احتمالاً در آینده هم بتوانیم با نصب صفحه نمایش‌هایی در طول تونل‌ها یکسری پیام‌هایی را از این طریق به مردم برسانیم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: