کد خبر: 3813901
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸
گروه اجتماعی ــ طی مراسمی کلنگ احداث مسجد کوی سازمانی شهید صیاد شیرازی تیپ ۳۷ زرهی شیراز با نام امام حسن مجتبی(ع) به زمین زده شد.

به گزارش ایكنا از فارس، همزمان با میلاد با سعادت دومین خورشید تابناک آسمان امامت و ولایت، کریم اهل بیت عصمت و طهارت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و طی مراسمی کلنگ مسجد کوی سازمانی شهید علی صیاد شیرازی تیپ37 زرهی با نام مسجد امام حسن مجتبی(ع) امروز، اول خردادماه به زمین زده شد.
در این مراسم امیر سرتیپ 2 مهدی احمدی افشار، فرمانده تیپ 37 زرهی گفت: با پیگیری‌های به عمل آمده و مساعدت سلسله مراتب از امروز کار ساخت و ساز مسجد کوی سازمانی شهید صیاد شیرازی تیپ 37 زرهی با نام مبارک امام حسن مجتبی(ع) آغازمی‌شود.
وی افزود: این مسجد در فضایی به مساحت تقریبی 800 متر مربع در ابعاد 40 در 25 متر و با زیر بنای 570 متر در دو طبقه احداث خواهد شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن مرادی، امام جمعه موقت شیراز نیز در ادامه این مراسم گفت: اولین نقطه خلقت در کره زمین مسجد بوده است و بهترین مکانی که درآن نمازمورد قبول قرار می‌گیرد، مسجد است و همه باید از برکات مسجد استفاده كنند.
وی افزود: تقریباً تمام کسانی که در دفاع مقدس و همچنین در پیروزی انقلاب اسلامی ایران حضور و نقش داشتند، مسجدی بودند و با این مکان مقدس انس والفت داشتند.
امام جمعه موقت شیراز با اشاره به کوی سازمانی تیپ 37 زرهی که به نام شهید علی صیاد شیرازی مزین شده است و با ذکر خاطره‌ای از آن شهید ارتش اسلام گفت: آن شهید والا مقام در همه حال به ولایت و همچنین نماز اول وقت پایبند بود.
وی در پایان اظهار امیدواری كرد: پس از ساخت این مسجد همه به شرکت در مسجد و برنامه‌های فرهنگی این بنای مقدس اهتمام داشته باشند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: