کد خبر: 3813893
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
گروه اجتماعی ــ فرمانده سپاه فجر فارس از توزیع ۵ هزار بسته غذایی و معیشتی با همکاری سپاه فجر، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی استان میان نیازمندان خبر داد.

به گزارش ایكنا از فارس، سردار سیدهاشم غیاثی، فرمانده سپاه فجر فارس امروز، اول خردادماه در جمع خبرنگاران بیان اینکه ماه مبارك رمضان ماه خودسازی معنوی و رسیدگی به اقشار محروم جامعه است، گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان 5 هزار بسته غذایی و معیشتی با همکاری سپاه فجر، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی استان فارس میان خانواده‌ها و افشار محروم استان فارس توزیع می‌شود.
وی با بیان اینکه سپاه فجر همزمان با ماه مبارک رمضان برگزاری برنامه‌های اخلاقی، عقیدتی و و محافل قرآنی را در دستور کار قرار داده است، گفت: در همین راستا 3 محفل بزرگ قرآنی سپاه استان فارس در حرم‌های مطهر حضرت احمدبن موسی(ع)، حضرت سیدعلاءالدین حسین(ع) و حرم مطهر حضرت علی‌بن حمزه(ع) برگزار شده و می‌شو‌د.
غیاثی از برگزاری کلاس‌های حفظ و تفسیر قرآن برای کارکنان سپاه استان فارس همزمان با ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: در سایر شهرستان‌های استان فارس نیز محافل قرآنی با حضور پاسدران انقلاب اسلامی بر اساس یک برنامه منظم در طول ماه مبارک رمضان برگزار می‌شوند.
فرمانده سپاه فجر با تأکید بر اینکه اُنس با قرآن، تدبر و درک معانی آیات این کتاب الهی یکی از ضروریات نیروهای مسلح جمهموری اسلامی است، گفت: یکی از اهداف اصلی برگزاری برنامه‌های قرآنی در ماه مبارک رمضان «ترویج فرهنگ قرآنی و سَبکِ زندگی اسلامی» در جامعه به‌خصوص در بین اعضا و خانواده‌های نیروهای مسلح جمهموری اسلامی ایران است.
وی با بیان اینکه گسترش فضای قرآنی در مجموعه‌های نظامی و دفاعی همواره مورد توجه فرماندهان و مسئولان نیروهای مسلح کشور به‌خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، گفت: اُنس با قرآن و تعمیق ارتباط معنوی با خداوند متعال قدرت ایمان و استقامت را در نیروهای نظامی تقویت می‌کند و این یکی از وجوه برتری نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر نیروهای نظامی جهان است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: