کد خبر: 3813541
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
گروه اجتماعی ــ مدیرعامل ستاد دیه فارس از کمک بیش از دومیلیارد تومانی خیران در جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد استان خبر داد و گفت: فارس در کمک به زندانیان جرایم غیرعمد رتبه اول کشور را دارد.

به گزارش ایكنا از فارس، اصغر تراب‌پور، مدیرعامل ستاد دیه فارس، امروز، ٣١ اردیبهشت‌ماه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه فارس در کمک به زندانیان جرائم غیرعمد رتبه اول کشور را دارد، گفت: با كمك بیش از دو میلیارد تومانی خیرین شیرازی، می‌توان بیش از ۲۲۰ زندانی را از زندان آزاد کرد.
وی با اشاره به وصول بیش از دو میلیارد تومانی كمك‌های خیران در سال گذشته، افزود: امسال کمک‌های مردمی نسبت به سال ٩٧ بیشتر بوده و امکان افزایش این مبلغ وجود دارد.
مدیرعامل ستاد دیه فارس ادامه داد: به همت ستاد دیه و کمک خیران سال گذشته ۵۲۴ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد که ۴۴ درصد از زندانی‌های غیرعمد را تشکیل می‌دادند از زندان‌های استان آزاد شدند.
تراب‌پور با بیان اینکه هشت جشن گلریزان تاکنون در شهرستان و شهر‌های فارس برگزار شده است، اظهار کرد: تا پایان ماه رمضان بازهم جشن گلریزان برگزار می‌شود.
وی یادآور شد: با احتساب برگزاری جشن‌های گلریزان در شهرستان‌های داراب، فیروزآباد، جهرم، اقلید، قیر و کارزین تاکنون مبلغ ۶۹۵ میلیون تومان جمع‌آوری شده است.
مدیرعامل ستاد دیه فارس گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند از طریق شماره حساب ۱۱۹۹ بانک رسالت، شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۳۰۹۶۱ و تلفن همراه ستاره ۷۳۳ ستاره ۴ ستاره ۱۰۱۰۱۰ مربع کمک‌های نقدی‌شان را برای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد اهدا کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: