کد خبر: 3790763
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مدیرعامل اتحادیه مدغم تشكل‌های قرآنی فارس با اشاره به انحلال شورای توسعه فرهنگ قرآنی در این استان بر لزوم حضور یك نماینده از مؤسسات مردم‌نهاد در شورای فرهنگ عمومی تأكید كرد.

محمدحسین اسلامی، مدیرعامل اتحادیه مدغم تشكل‌های قرآنی فارس، در گفت‌وگو با ایكنا از فارس، به انحلال شورای توسعه فرهنگ قرآنی در این استان اشاره كرد و گفت: این شورا در فارس منحل شده و بنا شده است كه وظایف آن در شورای فرهنگ عمومی استان دنبال شود.
وی افزود: با توجه به اینكه فعالیت‌های قرآنی یك مسئله تخصصی است و نیاز به این دارد كه جامعه مردمی ـ قرآنی در این صحنه حضور فعالی داشته باشند به نظر می‌آید كه باید در شورای فرهنگ عمومی یك نماینده از تشكل‌ها و مراكز قرآنی مردم‌نهاد حضور فعالی داشته باشد تا بتواند در آنجا از مؤسسات و سازمان‌های مردم‌نهاد دفاع كند.
اسلامی ادامه داد: البته طی روزهای اخیر در هیئت مدیره اتحادیه تشكل‌های قرآن و عترت استان نیز مصوب شد كه یك نماینده از سوی اتحادیه انتخاب و به شورای فرهنگ عمومی معرفی شود.
مدیرعامل اتحادیه مدغم تشكل‌های قرآنی فارس اضافه كرد: ما در این نامه به رئیس شورای فرهنگ عمومی استان پیشنهاد داده‌ایم كه حتماً یك نماینده از این اتحادیه در آن شورا حضور داشته باشد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: