کد خبر: 3727370
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۱
سهرابی به ایكنا خبر داد:
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از برپایی سومین نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی این استان در ماه جاری خبر داد.

برپایی سومین نشست شورای توسعه قرآنی فارس در تیرماه/ پیگیری تحقق 120 میلیون تومان بودجه مؤسسات

صابر سهرابی، مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در گفت‌وگو با ایكنا از فارس، با بیان اینكه پیگیری‌های لازم برای برپایی سومین نشست شورای توسعه فرهنگ قرآنی این استان با آیت‌الله دژكام، نماینده ولی فقیه در استان انجام شده است، زمان برگزاری این نشست را به زودی و در ماه جاری اعلام كرد.
وی با تأكید بر اینكه هماهنگی‌های لازم در این خصوص انجام شده است، گفت: ما بنا داریم دستورالعمل‌ها و طرح‌های دو نشست قبلی شورای توسعه فرهنگ قرآنی استان را ادامه دهیم تا بتوانیم كارهای بر زمین مانده را به سرانجام برسانیم.

توجه ویژه به حوزه قرآنی در ارشاد فارس
سهرابی با یادآوری این نكته كه البته از انجام فعالیت‌های نوین و ابتكاری نیز غافل نخواهیم بود، گفت: ما نهایت تلاش خود را خواهیم كرد كه به حوزه قرآنی در اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، به صورت ویژه توجه شود.
مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در ادامه در پاسخ به اینكه طبق گفته رئیس سابق گروه قرآن و عترت این اداره‌كل بنا بود كه 120 میلیون تومان بودجه از سوی معاونت قرآن وزارت ارشاد به مؤسسات قرآنی فارس اختصاص یابد، سرانجام آن چه شد، گفت: من هم‌اكنون در معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستم و حتماً این موضوع را با فقهی‌زاده مطرح كرده و آن را پیگیری خواهم كرد تا این بودجه تحقق یابد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: