کد خبر: 3723257
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
جعفريان خبر داد:
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ همزمان با اتمام ماه مبارک رمضان مراسم اختتامیه کلاس‌های تفسیر قرآن کریم با حضور جمعی از مسئولان در محل اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس برگزار شد.

به گزارش ایكنا از فارس، علی‌اكبر جعفریان، فرمانده پایگاه مقاومت اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس امروز، 27 خردادماه با بیان این مطلب گفت: مراسم اختتامیه کلاس‌های تفسیر قرآن کریم در روز پنج‌شنبه، 24 خرداد (روز پایانی ماه مبارك رمضان) در محل نمازخانه اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس با حضور مدیركل و سایر مسئولان برگزار شد.
وی افزود: در این مراسم به 9 نفر از کسانی که در مسابقه پایانی این کلاس‌های معنوی شرکت کرده و نمرات برتر اخذ كرده جوایز نفیسی اهدا شد.
جعفریان ادامه داد: همچنین به سایر شرکت‌کنندگان در این برنامه نیز یک جلد قرآن کریم به رسم یابود و تبرک ماه مبارک رمضان اهدا شد.
وی یادآور شد: پایگاه مقاومت اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس در ایام ماه مبارک رمضان به برگزاری کلاس‌های تفسیر قرآن کریم با تدریس حجت‌الاسلام خوشنویس و با حضور پرشور مدیران و پرسنل اقدام كرد که در پایان هر جلسه روزانه با طرح دو سؤال به دو نفر از برندگان و سایر کارکنان به قید قرعه کارت هدیه اهدا می‌شد.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اوقاف فارس در پایان گفت:‌ در نظر سنجی که در پایان ماه مبارک رمضان از روند برگزاری این کلاس انجام شد، بسیار رضایت‌بخش بوده و پرسنل این مجموعه خواهان ادامه این طرح در طول ایام سال شدند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: