کد خبر: 3526094
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۵
گروه فعالیت‌های قرآنی: رئیس اداره تبلیغات اسلامی فیروزآباد از برگزاری آزمون طرح كشوری استعدادهای درخشان قرآنی ویژه دانش‌آموزان در این شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایكنا) از فارس، حجت‌الاسلام حمزه عبدی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی فیروزآباد امروز، 7 شهریورماه از برگزاری آزمون طرح كشوری استعدادهای درخشان قرآنی ویژه دانش‌آموزان در این شهرستان خبر داد و گفت: این آزمون با حضور دانش‌آموزان نخبه قرآنی فیروزآباد برگزار شد.
وی با بیان اینكه 4 نفر از دانش‌آموزانی كه در این آزمون پذیرفته شدند، به اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی فارس معرفی شدند،‌ افزود: این دانش‌آموزان به همراه سایر دانش‌آموزان نقاط مختلف فارس در دوره‌های تخصصی قرآن شركت خواهند كرد.
عبدای اظهار كرد: این طرح کشوری که از طرف سازمان دارالقرآن مرکز طراحی شده است، ویژه دانش‌آموزان 10 تا ۱۷ ساله پسر است که در دوره‌های تخصصی قرآنی به مدت ۲۰۰ ساعت در طول یکسال شرکت می‌كنند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی فیروزآباد ادامه داد:‌ دوره‌های تخصصی شامل تجوید، صوت و لحن، سبک زندگی و حفظ قرآن بوده که در مرکز استان با تدریس اساتید برتر استانی برگزار می‌شود.
وی با اظهار رضایت از اجرای چنین طرح‌هایی گفت: این دانش‌آموزان پس از گذراندن کلاس‌های آموزشی، خود عملاً‌ به یک استاد ماهر قرآنی تبدیل شده و می‌توانند در شهرستان محل سکونت، به آموزش قرآن در سطح گسترده‌ای بپردازند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: